Поздравление с Днем памяти и примирения. 8 мая

Выбрано 18 с 23

Дорогі ветерани !

Щиросердечно вітаю вас з 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі, Днем пам'яті та примирення !

В ці дні весь світ відзначає цю радісну подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем майже по всіх континентах планети, несучи за собою смерть та горе. Проте в ці страшні воєнні роки лихоліття найбільшої біди зазнала наша Українська земля.

У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.

В День пам'яті та примирення ми мусимо відкинути всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз'єднували наше суспільство, маємо подивитись об'єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об'єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога. Цієї шляхетної мети досягнуто завдяки героїзму та мужності бійців та командирів радянських збройних сил, учасників партизанського та національно-визвольного рухів, а також трудівників тилу.

Сьогодні на долю нашого народу випало випробування неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої Росії. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною.

Шановні ветерани!

Низький Вам уклін за Ваш подвиг, за порятунок людства від коричневої чуми нацизму. Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.

Дорогі захисники Вітчизни !

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, добра і благополуччя !

Ми пам'ятаємо – ми перемагаємо !
#1
Від імені [організація] прийміть щирі вітання з Днем пам'яті та примирення і Днем Перемоги!
72 роки відділяє нас від тієї миті, коли наші діди разом з усім світом раділи Перемозі. Цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, він уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих доль, нездійсненних мрій і задумів.
З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, увічнення пам'яті про загиблих та утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни Указом Президента України встановлено День пам'яті та примирення, який відзначатиметься щорічно 8 травня.
Це свято пов'язує покоління військового лихоліття з поколіннями народжених після війни, тими хто своїм життям зобов’язаний ветеранам. Їх ставлення до громадянського обов'язку – це невичерпне джерело патріотизму, високий взірець для наслідування. Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу.
Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім'я щасливого майбутнього нашої країни. Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам'ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме!
Хай мир і злагода панують на нашій землі!
Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!
#2
Схиляю голову в пошані та висловлюю безмежну синівську вдячність ветеранам Другої світової війни і працівникам тилу, зокрема, поштовикам, які забезпечували безперебійний зв'язок із фронтом. Вони зробили вагомий внесок у зміцнення морального духу бійців і наближення Великої Перемоги.

Мрію, щоб небо над Україною завжди було мирним і чистим, щоб українці жили в любові і злагоді, добробуті й міцному здоров'ї. Слава Героям!
#3

Поздравление с Днем памяти и примирения. 8 мая, открытка 4
#4

Поздравление с Днем памяти и примирения. 8 мая, открытка 5
#5

Поздравление с Днем памяти и примирения. 8 мая, открытка 6
#6

Поздравление с Днем памяти и примирения. 8 мая, открытка 7
#7

Поздравление с Днем памяти и примирения. 8 мая, открытка 8
#8
Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни, працівники тилу!

У ці дні разом з Європою та світом, ми відзначаємо День пам'яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 70 років тому здобував перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Сьогодні кривава військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, ледь не щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Титанічна битва нашого народу за перемогу триває. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей.

Саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

Від щирого серця бажаю Вам та Вашим родинам здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!
#9
Шановні колеги та ветерани!

Сьогодні усе прогресивне людство відзначає День пам'яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Наше покоління вдячне за можливість жити у мирі і злагоді. Ми по-справжньому пишаємось народами усіх країн, які, незважаючи на різні політичні та релігійні погляди, об’єдналися і знищили фашизм у Європі. Тоді, понад сімдесят років тому, європейці довели, що тільки в єдності при відстоюванні спільних інтересів можна перемогти найсильнішого ворога та досягти будь-якої мети.

Ми схиляємо голови й перед українськими героями, які відважно й самовіддано боролися з фашизмом. Великими людськими втратами, руйнуванням економіки, знищенням культурних та історичних цінностей заплатив народ України за право жити і працювати на своїй землі, бути вільною та єдиною нацією.

Сьогодні, на тлі трагічних подій на Донбасі та агресивної політики керівництва Кремля, країни Європи знову об’єдналися заради миру та демократичного розвитку. І дуже символічним є те, що українці разом з усіма європейськими народами стоять по один бік рубежу, відстоюючи спільні цінності та цивілізоване майбутнє. Разом ми переможемо!

Дорогі наші ветерани та співробітники Служби зовнішньої розвідки України, вітаю вас зі святом та щиро бажаю міцного здоров'я, родинного благополуччя і багато років щасливого життя!

Слава Героям!
#10

Ближайшие праздники
1 июля
2 июля
3 июля
4 июля

День памяти и примирения

День памяти и примирения - памятный день в Украине, который отмечают 8 мая, в годовщину капитуляции нацистской Германии (это событие принято рассматривать как символ победы над нацизмом).

«День памяти и примирения» установлен Указом Президента Украины Петра Порошенко № 169/2015 «О мероприятиях по празднованию в 2015 году 70-й годовщины Победы над нацизмом в Европе и 70-й годовщины окончания Второй мировой войны» от 24 марта 2015: «... с целью достойного чествования подвига украинского народа, его выдающегося вклада в победу антигитлеровской коалиции во Второй мировой войне, высказывания уважения всем борцам против нацизма, увековечения памяти о погибших воинах, жертв войны, военных преступлений, депортаций и преступлений против человечности, совершенных в годы войны, усиление заботы о ветеранах войны, участников украинского освободительного движения этого периода, жертв нацистских преследований, утверждение преемственности традиций воинов - победителей нацизма и нынешних защитников Витчизны, консолидации общества вокруг идеи защиты Украины ... установить в Украине День памяти и примирения, который отмечать ежегодно 8 мая ... »