Поздоровлення чоловікам на ювілей прозою

Підібрано 3 з 33

Дорогий мій, від усієї душі без багатослів'я, бажаю, щастя і здоров'я, бажаю благ тобі земних - я знаю, ти гідний їх, як ніхто в цьому світі, тому що завдяки тобі, ми змогли зберегти наші теплі і дружні відносини, не дивлячись ні на що. З Днем Народження тебе!
#1
Бажаю я тобі трохи, хай буде світла дорога, щоб ти пройшов по життю без перешкод. Щоб любов, яку зустрів у життя, була навіки одна і назавжди. Ще хочу побажати тобі творчих успіхів на шляху удосконалення та творення
#2
Хочу сьогодні привітати з Днем Народження мого справжнього чоловіка і побажати йому: Нехай буде в житті все, що потрібно, ніж життя буває, хороша: любов, здоров'я, щастя, дружба і вічно добра душа. З відкритим серцем і любов'ю, бажаю щастя і здоров'я!
#3
Найближчі свята
25 червня
27 червня
28 червня

Чоловікові, коханому

Мудра дружина знає, що привітання з днем народження чоловікові - це ключик до виконання її власних бажань в майбутньому. Тому скласти і майстерно піднести будь-яке, навіть скромне привітання і подарунок - важливо. Тож, розділ сайту пропонує низку привітань для коханих, чоловіків.

Сьогодні абсолютно не складає труднощів обрати подарунок чоловіку, хіба що чоловік - олігарх, у якого вже є все що його цікавить. Якщо ваш чоловік - домовитий і практичний домосід, подаруйте практичний подарунок, який буде корисний йому цілий рік. Якщо чоловік обожнює який-небудь дорогий або рідкісний напій, ви повинні його дістати. Бізнесмену сподобається функціональний ноутбук, бібліоману - електронна книга. Ділові чоловіки люблять іміджеві подарунки, що підкреслюють статус . Можна придбати і духи (це не буде банально), аксесуари, і навіть цілий набір красивих дрібниць, що буде особливо приємно.