Що подарувати чоловікові

Що подарувати чоловікові

Що можна подарувати найдорожчій людині? Людині, з яким ти проводиш стільки часу (особливо вночі). В подарунках чоловікові є одна особливість - подарунок робиться із загального сімейного бюджету - тобто нібито чоловік сам собі і робить подарунок. Ось хай і вибирає. Тим більше що на відміну від жінки, чоловік як правило дуже добре знає, що йому потрібно, і варто вам тільки запитати, негайно повідомить Вам відповідь на питання.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Поздоровлення чоловікам на ювілей які легко запам'ятовуються33 привітань
Так що пропонуємо, щоб подарунок все-таки вибрав сам чоловік, а від Вас він би отримав щось просто дуже миле: носочки з пальчиками (як у рукавичок) визнання в любові у віршах (чоловіки ох як люблять, коли ними захоплюються). футболку, кружку, тарілку або килимок для миші з його або Вашим зображенням. А ось ще нескоклько ідей: Ваш чоловік обожнює вечорами посидіти за комп'ютером? Подаруйте йому Flash-пам'ять, TV-тюнер або розписну комп'ютерну мишку ... А ще на свято йому ніяк не обійтися без віртуальної листівки. Але звичайно ж не простий - адже Ви не банальні - це буде замовлена ​​флеш-листівка, зроблена спеціально для Вашого ненаглядного! А от декілька хитрощів на тему: "Якщо бюджет загальний, подарунок теж повинен бути загальним!" Нехай ваш подарунок стане засобом ще більшого Вашого зближення. Подаруйте чоловікові подарунковий сертифікат на Ваше спільне пригода: це може бути стрибок з парашутом в тандемі, політ на повітряній кулі або плавання з дельфінами. Ваш чоловік - цінитель спиртних напоїв? Подаруйте йому пляшку доброго вина / коньяку / текілли і т.д. А взагалі Вас завжди виручать (хороший щоденник, візитниця, ручка, календар і т.п.); Ваш чоловік вміє говорити по-китайськи? А писати? Пора зайнятися його освітою: замовте для улюбленого металеву плакетку із зображенням його імені на китайській мові! І ще: нехай у цей день обід / вечеря буде смачний як ніколи, а Ви - веселі і красиві! - Це важливі доповнення до подарунка.