З днем ангела Анжеліки прозою

Підібрано 7 з 22

Анжело, вітаю з святом! Бажаю, щоб ти була щаслива! Нехай зігріває любов, радує ніжність і увагу, а життя дарує гарний настрій! Здоров’я, захоплених поглядів, сюрпризів і море чудових вражень!
#1
Вітаю від щирого серця тебе, мила Анжелочка. Бажаю тобі кружляти в танку щастя, йти по дорозі удачі, здійснювати зупинки успіху і перемог, жити з опримістичною піснею в душі і щирою любов’ю в серці.
#2
Вітаю тебе, Анжелочка, з днем народження і бажаю цвісти, як троянда, завжди бути такою ж ніжною, як її пелюстки. Щоб життя в тобі било ключем, а краще вулканом.
#3
Красива, мила, добра, чудова, неповторна і прекрасна Анжела, я тебе вітаю і в цей день хочу побажати прекрасного настрою і світлої надії, веселкового щастя і заповітної мрії, щирих посмішок на твоєму обличчі і неймовірної любові в твоєму серці.
#4
Красива, мила, добра, чудова, неповторна і прекрасна Анжела, я тебе вітаю з днем ангела і в цей день хочу побажати прекрасного настрою і світлої надії, веселкового щастя і заповітної мрії, щирих посмішок на твоєму обличчі і неймовірної любові в твоєму серці.
#5
Анжело, бажаю тобі радості в день іменин. Нехай поруч будуть улюблені друзі і вірні люди, які завжди могли б підтримати і розділити твою радість.
#6
Вітаю всім серцем з іменинами чарівну і неповторну Анжелу. Бажаю тепла, світла, щастя, радості, довгих років. Нехай все складеться чудово. Бажаю тепла, благополуччя, миру, успіхів, радості, веселощів, гарного настрою.
#7
Найближчі свята
2 липня
3 липня
4 липня

З днем ангела Анжеліки

14 липня День ангела Анжеліки. Ім’я Анжеліка означає «ангельська». За однією версією, воно походить від грецького слова «ангел, вісник». За іншою теорією, коріння цього імені латинські: конкретно древнє слово angelicus.

Значення букв імені: Перша «А» дарує його власникові амбітність, гордість, бажання процвітати. Така людина ніколи не залишиться непоміченим. Павло Флоренський, який вивчав науку про імена, називав цю літеру символом сили, стійкості і єдності. «Н» наділяє критичним складом розуму, примхливістю, неприйняттям правил, відразою до рутини, працьовитістю, прагненням оточувати себе якісними і красивими речами. «Ж» відрізняє не надто відкриту натуру з багатим внутрішнім світом, що йде на поводу у своїх бажань. «Е» символізує дипломатичність, товариськість, проникливість, прагнення до самовираження, пошук однодумців. «Л» — люди з цією буквою в імені часто є естетами, схильні до творчості, у них довірчі відносини з коханими. «І» — знак витонченості, чутливості, чуйності. Зовнішня практичність маскує ніжну, романтичну натуру, яка на дух не переносить скандали і сварки. «К» уособлює стійкість, силу духу, вміння зберігати таємниці, гострий розум, інтуїцію і пристрасть до ризику. «А» в кінці характеризує зарозумілість, неприйняття критики на власну адресу, образливість і примхливість.