Нові вітання з Днем народження

Підібрано 30 з 267


Нові вітання з Днем народження, листівка 1
#1

Нові вітання з Днем народження, листівка 2
#2
З нагоди дня народження зичу Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку, сімейного добробуту.
Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких!
#3
Нехай щодень здійснюються найзаповітніші мрії, а душу завжди зігріває радість від яскравих моментів і позитивних вражень!
#4

Нові вітання з Днем народження, листівка 5
#5
Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення та творчості!
#6
З нагоди дня народження бажаю, щоб з кожним сходом сонця ще одна задумана Вами мрія здійснювалася. І нехай нескінченним буде запас бажань, але кожне з них – заповітним!
#7
Бажаю неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих усмішок, вірних друзів! А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!
#8
З днем народження! Бажаю здоров’я, творчої наснаги, ефективної реалізації усіх проєктів і планів. Хороших і надійних людей на Вашому життєвому шляху. Успіхів і процвітання!
#9
З днем народження! Нехай доля широко розкриє перед Вами двері і подарує величезний букет з тепла, здоров’я, успіху, удачі – це складові щастя. Нехай вистачає сил і енергії утримати в руках такий подарунок. Поруч нехай з Вами йде Віра, Надія, Любов!
#10

Найближчі свята
17 травня
18 травня
20 травня

Нові вітання з Днем народження

Нові вітання з днем народження: мамі, дочці, сестрі батькові, синові, подрузі, другу, дідусеві, бабусі, дружині, чоловіку, тещі, зятю, кумі, матусі, онуці, племіннику, подрузі, свекру, свекрусі, синові, похресниці. Нові вітальні листівки допоможуть оригінально привітати будь-яку людину.