Короткі тости віршем

Підібрано 6 з 42

Щоб доля Вам лиш щастя дарувала,
Щоб лихо до Вас дороги не знало,
Щоб мрії Ваші збувались завжди
І щастя своє щоб змогли зберегти!
#1
За милих, гарних, добрих, розумних, привабливих - за нас, мужики!
#2
Пропоную випити за здоров'я тих, у кого воно ще залишилося!
#3
Вино - для насолоди, так давайте насолоджуватись, друзі!
#4
День пропав не даремно. Дак вип'ємо ж щоб і вечір теж ...
#5
Жіночий тост: "За нас - гарних, за них - рогатих!"
#6
Найближчі свята
2 липня
3 липня
4 липня

Короткі тости

Важко уявити собі сучасне святкування чи різні урочистості без тостів. Про те, що стислість - це сестра таланту, зараз, мабуть, відомо кожному. Багато хто говорить, що стислість не скрізь доречна, однак, це немає зовсім так. Так можна сказпти, по відношенню до свят і торжеств, на перший погляд, це не зовсім справедливо, але якщо подивитися в саму суть запропонованих тостів, то навіть тут ви зможете переконатися в правдивості цих слів.

Часто буває так , що любитель гарних і довгих тостів почне свою промову, дійсно говорить красиво, багато і головне довго. Напевно всі погодяться з тим , що іноді це починає створювати напружену обстановку. Реально, коли навколо панує атмосфера свята і веселощів , не завжди є бажання слухати довгий і вражаючий тост.

І тут-то на допомогу приходить вміння говорити короткі тости. Подібні тости відрізняються тим , що самі по собі вони дійсно досить маленькі за обсягом , але ємні за змістом. Бо часом замість довгої промови достатньо однієї -двох фраз для того , щоб сказати все те , що необхідно і не затримувати своєю промовою загальні веселощі .