Привітання на хрестини (новонародженим) прозою

Підібрано 3 з 74

Дорогі батьки прийміть наші найкращі вітання з народженням синочка. Нехай Матінка Божа благословить вашу дитину, а вам дасть сил, наснаги і матеріальних можливостей виховати доброго, чуйного й щасиливого сина!
#1
Хай віра мов той путівник, покаже стежки до успіху. Нехай це таїнство хрещення надасть вашій дитині можливості завжди бути збереженою та душею чистою.
#2
Вітаємо з хрещенням! Хай Господь Бог благословить Вашу донечку та всю родину. Подарує їй ангела, який буде не тільки її оберігати, а й підказувати вірний шлях на життєвій ниві. Хай чисті думки, світлий розум та щире серце завжди будуть рушійною силою в її виборі та в життєвій позиції!
#3
Найближчі свята
27 травня
28 травня
29 травня

Хрестини (новонародженим)

Народження немовляти − радісна подія для кожної родини. З нагоди народження рідні та близікі вітають не тільки малечу а й батьків дитинки. Вітання новонародженій дитинці промовляють уважніше, ніж вітання наприклад з нагоди заручин або весілля. Як правило у таких привітаннях додається величність батьківської гордості і материнської радості. Між іншим, як і в оголошенні про народження, так і у привітанні з нагоди народження дитини першим як правило варто згадати ім'я матері. Хрестини - народний обряд, пов'язаний з християнським хрещенням.В Україні обряд хрещення розділяється на дві частини: частина, пов'язана безпосередньо з Хрещенням - її в Галичині і на Правобережжі називали просто Хрестом, і учта після охрещення, на вшанування породіллі та охрещеної дитини