Поздоровлення дідусеві на ювілей прозою

Підібрано 5 з 70

Улюблений наш дідусь!
Сьогодні в твоєму житті чергова знаменна дата, і ми зібралися тут для того, щоб привітати тебе з нею, як з ще однією вершиною взятої фортеці.
Твої вік — це не просто обчислення років, це багатство і досвід. Своїм прикладом ти кожен день показуєш всім нам приклад мужності, сміливості, сили і доброти. Довгих років життя тобі, здоров’я, нехай життя підносить лише приємні сюрпризи! Будь щасливий, дорогий наш батько!
З Днем Народження!
#1
Дідусю, вітаємо тебе з днем народження! Нехай твоя життєва чаша буде переповнена щастям, здоров’ям і любов’ю! Нехай всі твої бажання збудуться! І хай у тебе все буде так, як ти того бажаєш!
#2
У день народження хочеться побажати, перш за все, щоб у тебе в житті було все добре, щоб хмари негараздів не перекривали теплі промені сонця твого життя, щоб удача не покинула, а навпаки — приклеїлася якомога міцніше
#3
Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх ваших задумів.Тож нехай кожний ваш день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло. З днем народження, дідусю!
#4
Дідусю, щиро вітаю вас з Днем народження! Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, в усіх планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають, розуміють та допомагають рідні люди, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
#5
Найближчі свята
27 травня
28 травня
29 травня

Дідусеві

Ювілей дідуся ― особливе свято. Святість цієї близької людини завжди була незаперечною у нашому житті. Саме дідусі передають внукам і правнукам багатовіковий досвід, що є величезним життєвим набутком старших поколінь, тому й ставимось до дідуся із увагою і повагою – сивомудрого навчителя. Тож, для дідусів привітання із ювілеєм має бути особливим, красивим, неперевершеним.

Що ж подарувати на день народження дідусеві? Людині, з якою Ви вперше вели серйозні "дорослі розмови", коли Вам було п'ять років ... Людині, яка дозволяла те, про що Ви боялися навіть згадати перед батьками ... Тому, хто завжди якимось дивним чином дізнавався, що саме хотілося отримати в подарунок онукові ... Може бути, тепер настала Ваша черга ламати голову і намагатися розгадати секрет свого дідуся: як вибрати "той самий подарунок", найпотрібніший, справжній скарб? Хоча в дитинстві це здавалося неймовірним. Чим старшою стає людина, тим складніше його здивувати, але і тим простіше його порадувати. Особливо Вам, улюбленому онукові. Звичайно, найпростіше вибрати подарунок, виходячи з інтересів Вашого дідуся, але в такому випадку треба пам'ятати, що ми маємо справу з професіоналом своєї справи! Тому, не будемо вибирати нічого тривіального, або того, що вже є у кожного поважає себе, наприклад, садівника або рибалки. Якщо Вашого дідуся влітку найімовірніше знайти серед кущів агрусу або біля грядки з огірками, спробуйте вивчити новинки дачної техніки.