Привітання з Днем HR-менеджера прозою

Підібрано 4 з 19

В будь-якій, навіть найменшій компанії, є людина, яка відповідає за роботу з персоналом.
Наша команда вітає всіх працівників Вашої команди з професійним святом.
Адже, 27 квітня 1993 р. Кабінет Міністрів України затвердив положення про «Про трудові книжки працівників» - основний документ обліку трудової діяльності громадян України.
#1
У день свята бажаємо кадровикам гарного настрою, професійного визнання, кар’єрного зростання, добрих керівників та високопрофесійного персоналу.
#2
Шановні працівники кадрових служб!
Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем кадровика!
Кадровик — головна ланка між працівником і роботодавцем.
Від його компетенції, людських якостей, розуміння правил ведення бізнесу залежить і кадрова політика на підприємстві, і кар'єра або навіть доля працівника.
У день свята бажаємо вам гарного настрою, творчого азарту, високопрофесійного персоналу і щедрого керівника!
Нехай кар'єрні успіхи не змінять вашого щирого ставлення до працівників, а стануть стимулом для досягнення нових професійних вершин!
#3
Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем кадровика!
Кадровик — головна ланка між працівником і роботодавцемї. Від його компетенції, людських якостей, розуміння правил ведення бізнесу залежить і кадрова політика на підприємстві, і кар'єра або навіть доля працівника.
У день свята бажаємо колегам-кадровикам гарного настрою, творчого азарту, високопрофесійного персоналу і щедрого директора! Нехай кар'єрні успіхи не змінять вашого щирого ставлення до працівників, а стануть стимулом для досягнення нових професійних вершин!
#4
Найближчі свята
27 травня
28 травня
29 травня

День HR-менеджера

День HR-менеджера святкується всіма професіоналами в області управління персоналу і відзначається в країнах СНД в третю середу вересня. День HR-менеджера (від англ. — human resources) — фахівця з управління персоналом – святкується професіоналами третьої середи вересня місяця.

Це свято, мабуть, старше, ніж трудовий кодекс, вітчизняний бізнес, індустріалізація і навіть Першотравень. Витоки свята ведуть літочислення з 1835-го, коли в Російській імперії вийшла постанова «Про ставлення між господарями фабричних закладів і робочими людьми, які надходять на оні по найму». Це перший в країні документ, що регламентує взаємини капіталу і найманої праці, який офіційно зафіксував існування працівників, чия праця в компанії вирішує все.