Міжнародний день авіадиспетчера прозою

Підібрано 4 з 67

Немає нічого важливішого забезпечення безпеки в повітрі. Саме це найважливіше завдання авіадиспетчера: контролювати і направляти літаки, доставляючи пасажирів в цілковитій безпеці на землю. Сьогодні ми вітаємо з професійним святом всіх авіадиспетчерів, нехай ваша робота буде приємною!
#1
Вітаю з Міжнародним днем авіадиспетчера. Бажаю чіткого контролю і уваги, великого почуття відповідальності і взаєморозуміння, благополучної діяльності і успіхів, особистого щастя та вірної любові.
#2
Літають в небі кораблі, Борознять повітряні простори, Летять адвокати, міністри, посли, Поспішають вести переговори. Небесний порядок повітряних суден Диспетчер підтримує строго. Бажаємо спокійних і радісних снів, Бажаємо просторів без хмар, Спокою в небі і вдома.
#3
Ты водитель не только по профессии, но и по призванию. Так прими поздравления сердечные и наилучшие пожелания в этот праздничный день для тебя. Желаю тебе никогда не болеть, быть удачливым и веселым всегда. Пусть сердце автомобиля твоего не барахлит никогда, и на долгой широкой дороге не подведет тебя, а жезл гаишника пусть не станет преградой на твоем пути, и светофор зеленым пусть будет всегда!
#4
Найближчі свята
10 грудня
12 грудня
13 грудня

День авіадиспетчера

20 жовтня 1961 в Амстердамі була створена Міжнародна федерація асоціацій авіаційних диспетчерів. Ця подія явилась значущою віхою в історії розвитку повітряного транспорту, що стало підставою для виникнення нового професійного свята, приуроченого до його дати - Міжнародного дня авіадиспетчера.

Це свято стало для диспетчерів всього світу можливістю зайвий раз підкреслити значущість своєї професії, привернути увагу громадськості до своєї роботи, заявити про свої досягнення та сформулювати плани та цілі на майбутнє. Безпека в небі знаходиться в руках цих людей на землі. На авіадиспетчерів лягає величезна відповідальність і до їх професіоналізму пред'являються найвищі вимоги. Від цих фахівців потрібно не тільки досконале володіння професійними навичками, а й особлива психологічна підготовка. І не випадково саме в цієї професії один з найвищих у світі імідж, авторитет і соціальний статус.