Якого числа Трійця у 2018 році

Якого числа Трійця у 2018 році

День Святої Трійці – одне з головних стародавніх християнських свят. Його заведено відзначати на 50-й день після Великодня.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Святою Трійцею (зеленими святами) які легко запам'ятовуються45 привітань, 7 листівок
День Святої Трійці – одне з головних стародавніх християнських свят. Його заведено відзначати на 50-й день після Великодня. День Святої Трійці – одне з головних стародавніх християнських свят. Його заведено відзначати на 50-й день після Великодня. Найчастіше це свято виділене червоним у календарях українців і є вихідним днем. Отже, якого числа буде Трійця у 2018 році? Якщо Великдень припав на 8 квітня, то День Святої Трійці припадає на 27 травня. Багатьох українців цікавить питання: чи буде вихідний на Трійцю у 2018 році? Так, буде! Більше того, оскільки день святкування Святої Трійці припадає на 27 травня, а це неділя, за законом понеділок, 28 травня, буде вихідним днем. Таким чином, українці відпочиватимуть 26, 27 та 28 травня.