Як відзначити останній дзвоник

Як відзначити останній дзвоник

Останній дзвоник - символ закінчення навчання. Це одночасно веселе і сумне свято не тільки для випускників, а й для їхніх вчителів і батьків. У минулому залишаються щоденники успішності, клякси в зошитах, довгоочікувані дзвінки на перерву, кнопки на стільцях і друзі, що стали за час навчання рідними. Шкільні роки подарували багато гарних спогадів. Провести свято потрібно так, щоб воно надовго залишився у всіх в пам'яті. Існує безліч місць і способів відзначити останній дзвінок, все залежить тільки від ваших можливостей і бажань.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання зі святом останнього дзвоника які легко запам'ятовуються80 привітань, 1 листівка
1. Найбільш простим і поширеним місцем проведення свята вважається шкільна дискотека в актовому залі. Перебуваючи в стінах рідної школи, ви будете почувати себе більш комфортно, затишно і значно заощадите свої кошти. Вам не потрібно буде довго добиратися до місця святкування. Однак у школі буде дуже багато контролю з боку вчителів. 2. Якщо в школі немає відповідного приміщення або більшість однокласників голосує за проведення свята за її межами, тоді кафе це те місце, на яке потрібно звернути увагу. Орендуйте невеликий затишний зал, там не буде сторонніх людей. Це дозволить вам створити більш комфортну і теплу атмосферу. Будьте готові до значних витрат. Підготуйте для однокласників різні конкурси, розіграші та вікторини, щоб вечір не був нудним. 3. Хорошою ідеєю відзначити останній дзвінок є прогулянка на воді. Заздалегідь домовтесьза теплохід і проведіть на ньому всю ніч. Це дуже зручно, так як випускники не розбредуться в пошуках різних пригод, і ви проведете чудовий вечір всім своїм класом. Подбайте про теплий одяг, літні ночі на воді бувають досить прохолодними. Не забудьте взяти фотоапарат чи відеокамеру. Ваші фотографії на тлі води, заходів і сходів сонця вийдуть просто чудовими. 4. Після урочистої лінійки можна відправитися всім класом на природу з ночівлею. Візьміть з собою більше їжі, намети і теплі ковдри, щоб не замерзнути вночі. Зустріньте світанок разом зі своїми друзями. Якщо поблизу буде знаходитися річка, тоді обов'язково візьміть вудки і влаштуйте змагання по лову риби. Увечері розпаліть багаття, зваріть юшку, співайте пісні під гітару і розповідайте веселі історії зі шкільного життя. Можна розділитися на команди і влаштувати різні змагання.