Як відсвяткувати останній дзвоник

Як відсвяткувати останній дзвоник

Останній дзвоник - одночасно сумне і радісне свято. Цей день означає закінчення важливого, довгого періоду в житті: навчання в школі. Прощання з уроками, вчителями і однокласниками потрібно провести так, щоб воно запам'яталося вам надовго.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання зі святом останнього дзвоника які легко запам'ятовуються80 привітань, 1 листівка
1. Відправляйтеся разом з однокласниками, вчителями та класним керівником у невелику подорож. Сонце, вітер, музика, танці, спілкування в теплій обстановці з людьми, практично стали вам рідними за роки навчання в школі, створять неповторний настрій. Подбайте про організацію прогулянки заздалегідь, адже в цей день охочих покататися може бути більше, ніж вільних рейсів. 2. Зберіться на автобусну екскурсію в цікаве, красиве місто. Врахуйте, що воно не повинно знаходитися далеко від місця вашого проживання, щоб дорога не зайняла багато часу. Дорогою ще більше здружитесь оскільки будете спілкуватися, співати, жартувати. По приїзді в місто постарайтеся відвідати і місцеві визначні пам'ятки, і місце, де можна провести розважальний захід. Це може бути кафе, парк розваг. Тут організаційних моментів декілька: вибрати місце екскурсії, підібрати програму її проведення, подбати про транспорт. 3. Відсвяткуйте останній дзвінок на природі. Це можна зробити в різних масштабах. Наприклад, зібратися на пікнік з активними та веселими іграми або орендувати будиночок на базі відпочинку. Важливими атрибутами такої вечірки є шашлики, танці та командні ігри. 4. Можна провести в школі після виступу директора школи, завуча та вчителів. У школіі теж можна весело і оригінально провести час. Наприклад, зібратися всім класом, випити чаю з пирогами, згадати найяскравіші і найбільш пам'ятні моменти за час навчання. Непоганим доповненням буде тематичний квест. Завдання в грі повинні бути пов'язані або зі шкільною програмою, або з особистостями ваших однокласників. Цей варіант практично не вимагає матеріальних витрат. Зате тут дуже важлива підготовка, адже потрібно придумати дійсно цікаві завдання. Крім того, заздалегідь узгодьте з адміністрацією школи можливість використання для гри всієї будівлі.