Водолаз

Водолаз

Водолаз - фахівець з виконання різних робіт під водою, що володіє спеціальним допуском і використовує професійне водолазне спорядження.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем водного господарства які легко запам'ятовуються33 привітань
Найчастіше водолази працюють на рятувальних станціях, в науково-дослідних організаціях, військових підрозділах і будівельних компаніях. Можуть здійснювати підводні роботи по приватному найму. У професії водолаза представлено кілька спеціалізацій. Фахівці 1 групи працюють в будівництві або промисловому виробництві. Вони можуть брати участь в підйомі затонулих суден, ремонтувати пробоїни, прокладати кабелі, проводити зварювальні роботи. Водолази другої групи беруть участь в науково-дослідних проектах. До третьої групи відносяться водолази-рятувальники, які вміють надавати першу медичну допомогу. Для занурення під воду водолази використовують спеціальне спорядження, що забезпечує оптимальну температуру і дихання під водою. У роботі водолаза важливі такі якості, як: врівноважений характер, стресостійкість, здатність тверезо мислити, концентрувати увагу на дрібницях і приймати рішення в екстремальних ситуаціях.