Трейдер

Трейдер

Трейдер - професіонал в області аналізу біржових і не біржових ринків, укладає угоди з метою отримання прибуток для себе або своїх клієнтів.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з днем працівників торгівлі які легко запам'ятовуються28 привітань
Трейдери - це працівники товарних, фондових і валютних ринків, а також ринку дорогоцінних металів. Робота трейдера - це безперервний процес, що полягає в здійсненні торгових операцій: купівля-продаж цінних паперів, фінансових активів, валюти. Мета завжди одна - витяг власного прибутку. Щоб не помилитися в тій чи іншій угоді, трейдери аналізують графіки, вивчають статистичні дані, стежать за новинами, активно реагують на різні суспільні події. Хорошому трейдеру притаманні такі якості, як: незалежність, впевненість в собі, посидючість, уважність, аналітичне мислення, розвинена інтуїція, стресостійкість. Людина, що вибрала для себе професію трейдера повинна володіти в першу чергу терпінням і наполегливістю, бо успіхи не приходять самі по собі і відразу. Потрібно як губка вбирати в себе знання та досвід і робити висновки зі зроблених помилок. Живий розум і схильність до ризиків теж необхідні, хоча друге не має бути занадто сильно виражено. І звичайно, інтуїція - але це від бога.