Традиції дня рожденья

Традиції дня рожденья

День Народження - це дуже особисте свято, його по праву можна назвати самим головним у житті будь-якої людини, так як саме в цей день і відзначається початок його життя.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Поздоровлення з 10 річчям на ювілей які легко запам'ятовуються189 привітань
День Народження - це дуже особисте свято, його по праву можна назвати самим головним у житті будь-якої людини, так як саме в цей день і відзначається початок його життя. Традиції святкування Дня Народження протягом довгого часу завжди змінювалися. Кілька століть тому це свято не святкувалося взагалі, його замінювали іменинами. Але через роки день народження завоював свої законні права. Загальною традицією у всіх народів і у всіх культурах є торт для іменинника. У дитинстві всі напевно водили хоровод і співали пісню Як на ... іменини ми спекли коровай Ось такої ширини, ось такої висоти Коровай, коровай Кого хочеш, вибирай. Якщо день народження святкує дитина, то на торті обов'язково встановлювалмся свічки, їх кількість повинна відповідати віку дитини. За звичаєм іменинник повинен задути всі свічки і загадати бажання. Цілком можливо такий звичай ввести в практику святкування днів народження вже і дорослої людини. Ще одна не невідємна традиція Дня Народження - це подарунки. Зазвичай дарують, те що бажає саме іменинник. Дізнатися про це можна заздалегідь, причому випадково. Можна завести спеціальний блокнот і протягом року записувати побажання всіх своїх друзів. І звичайно ж День рожденья не буває без гостей. Прийнято кликати на це свято своїх друзів і родичів, проте якщо їх вік сильно відрізняється, то для зручності запрошених, можна влаштувати два торжества.