Технічний редактор

Технічний редактор

Технічний редактор - фахівець зі складання текстів і документації, призначеної для використання або ремонту побутової та іншої техніки, вирішення технічних завдань або управління програмним забезпеченням.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем програміста які легко запам'ятовуються28 привітань
Посада технічного редактора представлена ​​в компаніях, що займаються розробкою програмного забезпечення, на підприємствах з виготовлення побутової техніки та спеціальної апаратури. Завдання технічного редактора - підготувати такий текст, який би дозволив новому користувачеві правильно використовувати програму або прилад. Технічний редактор може підключитися до робочої групи на стадії розробки майбутнього продукту. Продукт необхідно протестувати, вивчити особливості і всі можливі функції. Підсумок роботи - завершена інструкція з докладним описом використання продукту, супроводжувана зрозумілими ілюстраціями. Головне якість технічного редактора - інтерес до техніки і програмування, здатність зрозуміло скласти опис і написати інструкцію. Крім того, вітаються посидючість, здатність концентрувати увагу, акуратність і готовність до монотонної роботи.