Сервісний інженер

Сервісний інженер

Сервісний інженерце спеціаліст з обслуговування робочих станцій і серверів на підприємстві, що забезпечує їх безперебійну роботу.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі День комп’ютерника які легко запам'ятовуються16 привітань, 1 листівка
Приватні та муніципальні підприємства, виробництва, фінансові компанії, державні органи - всюди, де необхідно постійно підтримувати роботу електронного обладнання основні місця роботи сервісного інженера. Сервісний інженер контролює роботу електронного устаткування і серверів, відстежує програмні помилки, здійснює ремонт, замовляє необхідні запчастини. Спеціаліст залучається для безпосередньої участі в удосконаленні обладнання, закупівлі та встановленні нового. При необхідності інженер здійснює навчання співробітників роботі з новими установками. У роботі сервісного інженера не обійтися без таких якостей, як: уважність, аналітичний розум, інтуїція, постійне самовдосконалення. У найскладніші моменти допоможуть позитивний настрій, стресостійкість, комунікабельність.


Найближчі свята
23 квітня
25 квітня
27 квітня