Що подарувати на 25-річчя автомобілісту?

Що подарувати на 25-річчя автомобілісту?

Якщо ваш друг любить машини (а швидше за все так і є) і є власником «залізного коня», можна піти найпростішим шляхом і вибрати подарунок на 25-річчя у вигляді аксесуара для поліпшення і спрощення його буднів за кермом.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем Народження друзям які легко запам'ятовуються199 привітань
Якщо ваш друг любить машини (а швидше за все так і є) і є власником «залізного коня», можна піти найпростішим шляхом і вибрати подарунок на 25-річчя у вигляді аксесуара для поліпшення і спрощення його буднів за кермом. Це може бути: кружка-непроливайка (особливо гарні і незамінні в холоду екземпляри з функцією підігріву); набір скребків, щіток та рідин для автомобіля (такі речі практично завжди потрібні і незамінні); набір килимків для автомобіля або нові чохли; накидка на водійське сидіння і спинку з функцією підігріву або масажу (не важливо, скільки часу проводить за кермом ваш друг, таким подарунком ви дасте йому зрозуміти, що ви цінуєте його здоров'я і дбаєте про нього); нова магнітола або міні-телевізор в машину; тримач або килимок для смартфона. А ще 25 років - це вік, коли чоловік щосили будує кар'єру. Якщо ваш друг дні і ночі проводить в офісі і хоче стати великим босом, то його можна порадувати хорошими і солідними сувенірами: записна книжка з натуральної шкіри; настільний бар; красива попільничка або запальничка; офісний набір для гольфу; колекційне вино або віскі; картина відомого художника; набір для канцелярії; сувеніри з гумором, присвячені темі шефа і підлеглого; програмістові або системному адміністратору чудово підійдуть презенти у вигляді якісної клавіатури, миші та інших комплектуючих.