Що подарувати батькові на 60 років

Що подарувати батькові на 60 років

Сучасні чоловіки в 60 років не хочуть замислюватися про спокійну пенсію і продовжують залишатися в лавах активних молодих людей.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з днем народження тата які легко запам'ятовуються191 привітань
Якщо тато все-таки вирішив завершити трудову діяльність або просто збирається у відпустку, то можна подарувати йому путівку на курорт або в екскурсійну поїздку. Якщо іменинник більше воліє відпочивати і працювати на дачі, то можна полегшити його працю на присадибній ділянці і подарувати газонокосарку або електричну пилку. Любителю домашнього затишку на шістдесятирічний ювілей рекомендується подарувати в якості подарунка супутникову антену, електричний камін або персональне затишне крісло. Якщо обставини складаються так, що подарунок має бути недорогим, то варто звернути увагу на наручний годинник, мобільні телефони, картини, чоловічі піжами і домашні костюми. Ще дешевше обійдуться подарунки, зроблені своїми руками. Гарна ідея: намалювати великий плакат життєвого шляху ювіляра і вклеїти туди фотографії його молодості.