Речі першої необхідності в подарунок для діджея

Речі першої необхідності в подарунок для діджея

Вибираючи подарунок, ви хочете купити потрібну і корисну річ, яка не буде без діла припадати пилом на далекій полиці шафи.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем ді-джея (World DJ Day) які легко запам'ятовуються78 привітань
Вибираючи подарунок, ви хочете купити потрібну і корисну річ, яка не буде без діла припадати пилом на далекій полиці шафи. Для музиканта таким корисним презентом стане професійна техніка. Якщо ви погано розбираєтеся в діджеїнгу, не купуйте дорогу річ - краще зверніть увагу на оригінальні аксесуари: сліп-мат - підкладка на програвач під вінілові пластинки (можете придбати сліп-мат стандартного кольору або замовити аксесуар з виконаним за індивідуальним ескізом малюнком); професійні закриті навушники з чітким відтворенням середніх частот або звичайні фірмові навушники (наприклад, Monster Beats або Pioneer); вініловий програвач, призначений для використання в «екстремальних» умовах клубу; беруші з частотними фільтрами, виконані за індивідуальним зліпком вуха (музикант багато часу проводить в шумному приміщенні і рідко замислюється про вплив такої атмосфери на здоров'я); індивідуальні насадки для навушників, які підлаштовуються під форму вуха, забезпечуючи ідеальне звучання треку, не випадають з вушної раковини і не створюють дискомфорту. Техніка для діджеїнгу коштує чимало, тому купувати її варто тільки тоді, коли потрібно зробити колективний презент. Але перш ніж придбати дорогу і технічно складну річ, порадьтеся з друзями і колегами адресата - вони напевно підкажуть кращих виробників музичного обладнання.