Поливаний понеділок

Поливаний понеділок

На другий день після Великодня в Україні – Поливаний понеділок. Проте це не лише розваги, адже традиційно саме в цей день закладалися міцні сім'ї.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Великоднем (Паскою)? які легко запам'ятовуються137 привітань, 12 листівок
Посвячені напередодні крашанки на Поливаний понеділок дівчата ховали за пазуху: недалеко, аби парубку не важко було дістати. Наші предки вважали: той, в кого це вийде, – вже восени зможе свататись. Після великоднього ранку дівчата поспішали до криниці, аби вмитися. Тим часом на них у засідці уже чекали хлопці. Комусь із парубків дістається крашанка, а інший отримує добрячого прочухана. Якщо хлопці обливають дівчат із наміром колись побратися, то дівчата просто мстяться. Поливання – це сакральний обряд, тому лити воду треба лише на тих, хто вам подобається. А те, що часом дістається навіть літнім людям організатори називають – кепкуванням із традицій. Також другий день святкування Великодня називають волочильним понеділком. Тому що в цей день ходили один до одного в гості, вітаючи з Воскресінням Христовим. Привітання для друзів та рідних Годі спати!!! Понеділок йде до хати! Не звичайний, не простий, понеділок - обливний! Обливатиму що сили, щоб ніколи не хворіли! Щоб не кашляли, не чихали і вас віруси минали! І були всі парубки такі дужі, як дубки. А панянки й молодиці - чорноброві й білолиці.