Подарунок методисту

Подарунок методисту

Кількість інформації, яку доводиться обробляти господареві методичного кабінету, настільки велике, що для нормальної продуктивності йому неможливо обійтися без досягнень цифрової індустрії.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем науки в Україні які легко запам'ятовуються31 привітань
Кількість інформації, яку доводиться обробляти господареві методичного кабінету, настільки велике, що для нормальної продуктивності йому неможливо обійтися без досягнень цифрової індустрії. І в цьому випадку тільки електронними щоденниками та календарями не обійтися: для оптимізації праці існує величезна кількість всілякого програмного забезпечення та інших досягнень сучасних інформаційних технологій. Технологічно просунотій людині повинні стати в нагоді також: бездротова мишка, яка набагато зручніше свого аналога, приєднаного до системного блоку; ергономічна клавіатура: це пристосування зніме частину втоми з рук і плечей при тривалому наборі тексту за комп'ютером; зовнішній жорсткий диск з великим обсягом пам'яті розвантажить робочий комп'ютер і зніме проблему необхідності тотального оновлення техніки; розумні годинники, які самі нагадають власникові про все важливе і давно заплановане. Не завадять також бездротові або просто хороші навушники, якісна веб-камера з високою роздільною здатністю, лампа для USB-входу. Працьовита людина, постійно займається інтелектуальною працею, тому ваш колега буде радий таким практичним подарункам.