Подарунок для жінки у віці

Подарунок для жінки у віці

Для початку треба точно знати, як жінка ставиться до свого віку! Якщо спокійно, то можна сміливо вирушати в Медсервіс, де вам допоможуть підібрати тонометр, масажери для ніг, тіла і голови. Там же вам можуть запропонувати вимірювач нітратів у продуктах. Відмінним подарунком може стати фільтр для води у формі глечика! Якщо ж дама ніяк не може змиритися, що роки беруть своє, то й зайвий раз згадувати вам про це не варто! Подаруйте щось смачненьке - чаї або каву елітних сортів, а також аксесуари до них - красиві заварнічкі, милі чашечки з блюдцями, млинок для кави та ін.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем Народження тещі які легко запам'ятовуються208 привітань
Ви також можете презентувати пляшку улюбленого спиртного напою (не продешевіть) або солодощі - торт, тістечка та ін Гарним подарунком також можуть стати корисні домашні предмети - набір м'яких рушників, постільна білизна або красивий банний халат! Сьогодні досить модно стало дарувати жінкам ароматичні набори. У великих магазинах можна знайти цілі відділи зі стелажами, заставленими цієї начинням. Тут можна підібрати подарунки на будь-яку суму і будь-які смаки - від ароматичних свічок і масел і до найрідкісніших ручної роботи ароматичних ламп, а на додачу до таких масел можна додати кілька баночок з екзотичними маслами. Добре підійде як подарунок від близької людини справжня сумка зі шкіри, добре, якщо і фірма буде відома. Однак сумку вибирати потрібно ретельно, зі смаком. Така сумка одночасно повинна бути елегантною і стильною. Крім того, ви повинні бути впевнені, що ця сумка сподобається іменинниці. Якщо всі ці варіанти вам не підходять, ви цілком можете запросити іменинницю (причому не обов'язково в день її народження або святкування цього торжества) на концерт або будь-яке інше захід (театр, виставку, кіно), тільки це повинно обов'язково бути для неї сюрпризом. Дуже важливо, щоб у цих постановках грали її улюблені актори, а якщо виставка - то це повинна бути експозиція її улюбленого художника. Якщо ви близько знайомі з іменинницею, то ви повинні знати про її захоплення. Подаруйте їй те, що допоможе їй в її захопленні йти далі, розвиватися як особистість. Наприклад, якщо її цікавить якась область, можна подарувати їй річну передплату на цю тему або ж книгу авторитету, який пише на дану тематику. При цьому, чим більше ви зберете інформації про неї, тим вам буде легше визначитися з подарунками для іменинниці. Природно, на додаток до будь-якого подарунка чудово підходять квіти. Вам потрібно подбати про них заздалегідь, або ж замовте їх у якості доставки на будинок. Тоді вам не потрібно ламати голову, як іменинниця буде везти букет додому, та й їх збереження не викликає сумнівів.


Найближчі свята
15 серпня
19 серпня
23 серпня