Підбір оригінального подарунка вчителеві фізкультури

Підбір оригінального подарунка вчителеві фізкультури

Яким ви собі уявляєте класичного вчителя фізкультури? Швидше за все середнього зросту, повненький, одягнений у старий спортивний костюм зі свистком на шиї і м'ячем в руці. Як підібрати подарунок такому рядовій людині з абсолютно невідомими вподобаннями та інтересами?

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем фізичної культури і спорту які легко запам'ятовуються28 привітань
Перше, що спадає на думку, при виборі подарунка - це предмети, які «прийнято дарувати», однак тривіальний підхід у виборі подарунка не завжди виявляється у виграші. Звичайно ж можна обійтися і банальним подарунком у вигляді м'яча, свистка, письмового приладдя і різних сувенірів, якими важко кого-небудь здивувати. Перш за все при виборі подарунка слід звернути увагу на приналежність вчителя до жіночого, або чоловічій статі. Як відомо, жінки більш романтичні особистості і простого букета квітів і коробки цукерок цілком буде достатньо, в той час як особи чоловічої статі напевно до квітів та цукерок байдужі. Підбір оригінального подарунка вчителеві фізкультури вельми клопітка і проблематична заняття. Головним чином перевагу необхідно віддавати подарункам спортивної спрямованості, враховуючи схильність викладача до того чи іншого виду спорту. В якості таких подарунків можуть виступати годинник-будильник у вигляді м'яча (футбольного, волейбольного, баскетбольного), футбольного м'яча, розфарбованого під хохлому, настільну боксерську грушу або міні більярд. Як людині спортивній, в якості подарунка можна піднести політ на повітряній кулі або політ на мотодельтаплані, які без сумніву будуть досить оригінальними та незабутніми подарунками. Крім того необхідно враховувати вік викладача. Якщо молодому вчителю чи вчительці можна подарувати подарунок з гумором, то викладачі старшого віку можуть цього не зрозуміти і надалі ставитися до вас, як до безтактністю людині.