Орнітолог

Орнітолог

Орнітолог - фахівець в області зоології, що займається вивченням птахів: їх ембріології, фізіології, географічного поширення та ін.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі День навколишнього середовища в Україні які легко запам'ятовуються21 привітань
Орнітологи працюють в природно-охоронних товариства, університетах і науково-дослідних інститутах, в зоопарках і на сільськогосподарських підприємствах. На нашій планеті живе більше 9800 видів птахів, це якщо рахувати тільки відомі і описані види. Вивченням такого розмаїття пернатих і займається орнітолог. Він докладно вивчає окремі види і описує різні аспекти їх життєдіяльності. До завдань орнітолога входить: спостереження, систематизація, вивчення способу життя, харчування і соціальної поведінки різних видів птахів. Іншою стороною діяльності орнітолога може бути охорона рідкісних видів. Спостереження - основний вид вивчення, який здійснюється найчастіше за допомогою спеціальної оптики. За птахами спостерігають, слухають їх спів, потім фіксують і аналізують отримані дані. Для відстеження міграції та ареалу розповсюдження використання кільцювання птахів. На лапку тварини надягається невелике колечко з індивідуальним номером. Воно не приносить ніякї шкоди живій ісоті, проте надає орнітологу великий обсяг даних для вивчення та аналізу.