Мистецтвознавець

Мистецтвознавець

Мистецтвознавець - науковий фахівець, який вивчає історію і зміст різних художніх творів, частіше - творів образотворчого мистецтва.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем художника в Україні які легко запам'ятовуються47 привітань
Мистецтвознавець - експерт в певній галузі мистецтва. Мистецтвознавці затребувані в музеях, антикварних салонах, художніх галереях. Часто фахівці пишуть статті в газети, журнали та електронні ЗМІ. Мистецтвознавець - це не просто професія, це стан душі. Щоб стати професіоналом в цій області, необхідно цінувати і любити твори мистецтва. Діяльність мистецтвознавця включає в себе постійне спілкування з шедеврами, їх вивчення, аналіз. Вивчаються музейні експонати або приватні колекції. Як правило, мистецтвознавці спеціалізуються на певній епосі, виступаючи експертом в своїй області. До них звертаються за допомогою в оцінці вартості творів з урахуванням манери письма і історичного підтексту. Коли висновків мистецтвознавця недостатньо, вдаються до лабораторних досліджень. У роботі мистецтвознавця важливі такі якості, як: хороша пам'ять, широкий кругозір, любов до читання, мистецтва, аналітичне мислення, вміння грамотно висловлювати свої думки усно і письмово.


Найближчі свята
7 липня
8 липня
10 липня
12 липня