Інженер-еколог

Інженер-еколог

Інженер-еколог спеціалізується на дослідженні і вивченні навколишнього середовища, аналізі отриманих даних, пропозицією заходів щодо зменшення шкоди природі.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем енергетика які легко запам'ятовуються283 привітань
Мета роботи еколога - виявити причину катаклізму і розробити заходи щодо запобігання такої проблеми в майбутньому. Кар'єра фахівця часто починається з державних структур, тут найлегше навчитися початковим навикам професії. Фахівці працюють у великих компаніях, які потребують штатної одиниці еколога (виробництва, будівельні компанії, природоохоронні підприємства та ін.). Еколог в широкому сенсі займається розробкою заходів по зменшенню негативних впливів людини на природу. Чому висихають озера? Чому гинуть ліси і тварини? Чому змінюється клімат? Все це глобальні питання екологів. В обов'язки спеціаліста входять: Розробка та узгодження нормативних актів з охорони навколишнього середовища. Проведення досліджень і експертиз щодо вмісту в повітрі, воді або грунті шкідливих речовин. Підготовка попередніх висновків по місцевості перед проведенням будівельних робіт. Постійне вивчення світового досвіду в екологічному менеджменті. Знання стандартів ISO, їх впровадження на підприємстві. У своїй роботі екологи часто стикаються з порушниками, що забруднюють навколишнє середовище. Для боротьби з ними потрібно 100% впевненість у своїй правоті, стресостійкість, внутрішня дисципліна. Не завадять аналітичний розум, захоплення природою, акуратність і уважність.