Інженер-еколог

Інженер-еколог

Інженер-еколог спеціалізується на дослідженні і вивченні навколишнього середовища, аналізі отриманих даних, пропозицією заходів щодо зменшення шкоди природі.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем науки в Україні які легко запам'ятовуються31 привітань
Мета роботи еколога - виявити причину катаклізму і розробити заходи щодо запобігання такої проблеми в майбутньому. Кар'єра фахівця часто починається з державних структур, тут найлегше навчитися початковим навикам професії. Еколог в широкому сенсі займається розробкою заходів по зменшенню негативних впливів людини на природу. Чому висихають озера? Чому гинуть ліси і тварини? Чому змінюється клімат? Все це глобальні питання екологів. В обов'язки спеціаліста входять: розробка та узгодження нормативних актів з охорони навколишнього середовища. Проведення досліджень і експертиз щодо вмісту в повітрі, воді або грунті шкідливих речовин. Підготовка попередніх висновків по місцевості перед проведенням будівельних робіт. Постійне вивчення світового досвіду в екологічному менеджменті. Знання стандартів ISO, їх впровадження на підприємстві.