Хто такий системний адміністратор?

Хто такий системний адміністратор?

Системний адміністратор – це той співробітник, який слідкує за безпекою в мережі організації та займається створенням оптимальних умов для роботи комп'ютерів і програмного забезпечення. Він працює з резервними копіями (зберігає, готує, перевіряє дані), оновлює програми й операційну систему, встановлює нове забезпечення (апаратне або програмне), створює облікові записи для користувачів, відповідає за безпеку, усуває будь-які системні несправності, планує і здійснює роботи з удосконалення мережі підприємства та документує всі дії.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі День комп’ютерника які легко запам'ятовуються16 привітань, 1 листівка
Він працює з резервними копіями (зберігає, готує, перевіряє дані), оновлює програми й операційну систему, встановлює нове забезпечення (апаратне або програмне), створює облікові записи для користувачів, відповідає за безпеку, усуває будь-які системні несправності, планує і здійснює роботи з удосконалення мережі підприємства та документує всі дії. Плюси професії: це цікава неодноманітна робота; для всіх ти – цар і бог щодо технічної частини; ти самостійно плануєш свій робочий день. Мінуси: ненормований робочий день, зазвичай довший, ніж в інших працівників; керівництво нерідко недооцінює твою значимість; якщо трапляється серйозний збій, у тебе просто ураган, оскільки всі співробітники біжать до тебе, навіть якщо цей збій відбувся не з твоєї вини.


Найближчі свята
23 квітня
25 квітня
27 квітня