Грінкіпер

Грінкіпер

Грінкіпер - фахівець в області агрономії, що займається створенням і доглядом за газонами для різних видів спорту на траві.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем землевпорядника які легко запам'ятовуються46 привітань, 2 листівки
Ґрінкіпери працюють в гольф-клубах, на стадіонах для футболу і хокею на траві, регбі та бейсболу, а також в тенісних клубах з трав'яними кортами. Спортивне поле або галявина для гольфу - це складна система, що вимагає підтримки і спеціального догляду. Газон для гольфу вважається одним із найскладніших, оскільки має кілька рівнів, різні ухили і висоту трави. Грінкіпер повинен знати всі ці вимоги, щоб зберегти поле в ідеальному стані. Іноді Ґрінкіперів самі є досвідченими спортсменами, а тому можуть професійно оцінювати якість власної роботи. Вирощування газону - довгий і трудомісткий процес, але догляд за ним ще більш трудовитрат. На кожній дільниці росте певний вид трави, розрахований на різні стилі гри. Деякі ділянки толочаться швидше за інших, а це означає, що трава тут повинна більш щільною і легко відновлюваної. Висота газону, як правило, регулюється стрижкою. Свіжий вигляд її підтримується спеціальними добривами та поливом. Грінкіпер, перш за все, повинен з інтересом ставитися до природи, цінувати її красу. У роботі фахівець повинен бути акуратним, уважним і працьовитим.