Фотограф

Фотограф

Фотограф з професійної точки зору - фахівець зі створення ефектних фотознімків за допомогою спеціального фотообладнання.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі День фотографа які легко запам'ятовуються148 привітань, 17 листівок
Специфіка роботи фотографа і його затребуваність у багатьох галузях дозволяють працювати йому в засобах масової інформації, видавництвах, інтернет-магазинах, рекламних агентствах, модних будинках, музеях, на весіллях та інших приватних заходах - загалом, скрізь, де може знадобитися створення фотознімків. Якщо говорити загально, робота фотографа полягає в самому процесі зйомки і вмінні поводитися з фотоапаратурою. Залежно від потреб, фотограф вибирає місце зйомки, освітлення, пропонує ідеї для майбутньої композиції. Фотограф також укладає договори з підрядниками, домовляється про оренду приміщення, гонорар моделі, закуповує реквізити. Важко перелічити всі напрямки діяльності фотографа. Ось найпопулярніші: фотожурналістика, реклама, фотозйомка весіль, інтер'єрів, пейзажів, промислова фотозйомка, фотозйомка шоу-зірок і знаменитостей (папараці). Любов до фотографії, творча фантазія, вміння розгледіти композицію - якості, що характеризують хорошого і затребуваного фотографа.