Експерт з дактилогічної експертизи

Експерт з дактилогічної експертизи

Експерт з дактилогічної експертизи є спеціалістом по встановленню особи за допомогою папілярного малюнка пальців з метою з'ясування обставин злочину.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі День співробітників карного розшуку України які легко запам'ятовуються11 привітань
Експерт з дактилоскопічної експертизи працює в слідчих органах, експертно-криміналістичному центррах, а також приватних слідчих організаціях. Дактилоскопічне дослідження існує з минулого століття, і, звичайно, в даний час воно в значній мірі абсолютно завдяки комп'ютерним технологіям. Метод використовується в криміналістиці, в банківських структурах, в прізвищах обліку іноземних громадян. Розділяють два види дактилоскопічної експертизи: ідентифікаційну та діагностичну. Перша допомагає визначити конкретну людину за відбитками пальців. Друга дозволяє встановити сліди на предметах і визначити їх придатність для ідентифікації. Основні функції експерта по дактилоскопічної експертизи: попереднє дослідження, детальний аналіз, оцінка результатів, висновки, підготовка висновку. У професії важливі такі якості, як: аналітичний розум, допитливість, уважність, широка ерудиція, копіткість, вміння концентруватися і відповідальність.


Найближчі свята
20 червня
23 червня