Експедитор

Експедитор

Експедитор - фахівець з доставки вантажів і товарів з одного об'єкта на інший. Від латині «expeditio» - приведення в порядок, похід.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем машинобудівника які легко запам'ятовуються14 привітань
Посада експедитора представлена ​​в транспортних компаніях, торгових і виробничих підприємствах. Головний обов'язок експедитора - перевезення вантажів з одного складу на інший. Спеціаліст приймає товар в пункті «А», перевіряє необхідну документацію, перераховує товар, вантажить і здійснює його доставку в пункт «Б». При передачі товару експедитор перевіряє цілісність товару і його кількість. Приймаюча сторона розписується в отриманні товару. Експедитор є матеріально відповідальною особою, тому відповідає за збереження вантажу, що перевозиться. Експедитор може вести машину самостійно, а може працювати в парі з водієм. Професія експедитора вимагає міцного здоров'я, вміння швидко орієнтуватися на місцевості, відповідальності і пунктуальності.