Дресирувальник

Дресирувальник

Дресирувальник - це артист або приватний тренер, який займається дресируванням тварин для виступу перед публікою, участі в конкурсах або просто за бажанням господаря вихованця.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі День працівників ветеринарної медицини які легко запам'ятовуються17 привітань
Найчастіше дресирувальники працюють в розплідниках, приватних студіях, циркові арени, тваринницькі ферми. Досить затребуваний дресирувальник є в цирку. Тут тренеру доводиться працювати з різними тваринами - від маленьких хом'яків до великих агресивних хижаків. Дресирувальник навчає тварин тактичній поведінці при людях, виконання всіляких трюків і захоплюючих номерів. На плечах фахівця відповідальність за постановку номера, включаючи світло і декорації. Дуже важливо в процесі дресирування не нашкодити життю та здоров'ю тварини. Найголовніша якість - любов до тварин. У роботі дрезипувальника допоможуть відсутність страху, прагнення досягти результату, терпіння і стійкість до стресів. Тварини - непередбачувані істоти, тільки дресирувальник може в тій чи іншій мірі передбачити їх вчинки. Тривале спілкування з тваринами накладає свій відбиток на людей.


Найближчі свята
18 червня
20 червня