День студента в минулому і в наш час

День студента в минулому і в наш час

День студента - це найпопулярніший свято серед молоді. Так як святкувати його людина може всього чотири - п'ять років, саме стільки триватиме навчання у ВУЗІ, то святкування проходять дуже інтенсивно і бурхливо.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Тетянин день (День студента) які легко запам'ятовуються146 привітань
День студента - це найпопулярніше свято серед молоді. Останнім часом студенти воліють усамітнюватися своєю компанією. Якщо ви не бажаєте мати проблеми із сусідами, в такому випадку орендуйте заміський котедж . Ваші можливості відразу ж розширяться і збільшуються. Тепер ви можете приготувати шашлик на вулиці, покататися на сніговій гірці, а на згадку про себе залишити сніговика з великим морквяним носом. За традицією День студента відзначається 25 січня. Як відомо, це день святої Тетяни . У чому взаємозв'язок між святою і студентами. Історія цієї події сягає в далеке минуле. 25 січня 1755, імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ «Про заснування Московського університету». З тих пір, саме 25 січня і стало офіційним університетським днем. Спочатку це свято називалося Днем заснування Московського університету. В цей же час Свята Тетяна стала покровителькою всіх студентів. До речі, ім'я Тетяна в перекладі з грецької мови означає «упорядниця».