Автомеханік

Автомеханік

Автомеханік спеціалізується на технічному обслуговуванні та ремонті транспортних засобів (вантажні і легкові автомобілі, мотоцикли та ін.)

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Привітання з Днем далекобійника які легко запам'ятовуються6 привітань
Автомеханік незамінна професія в нашій країні, кожен новий фахівець завжди знайде собі роботу. Місце роботи автослюсаря залежить від його спеціалізації. Універсальні працівники трудяться в невеликих автосервісах. У мережевих і великих автоцентрах спеціальність автомеханіка ділиться на декілька напрямів: маляри, діагности, електрики і бляхарі. Перша стадія - діагностика поломки. Виявлення несправності - 50% роботи по її усуненню. Планові техогляди, ремонт мотора, балансування коліс, заміна масла, заміна деталей, фарбування - все це повинен вміти робити автомеханік. На етапі відбору на спеціальність - необхідне відмінне здоров'я (часто працювати доводиться на вулиці) і хороша фізична підготовка. Безпосередньо в роботі допомагають такі якості, як: уважність, наполегливість, акуратність, наочність образне мислення і аналітичний розум.