19 грудня – День святого Миколая: що потрібно зробити, щоб наступний рік був вдалий

19 грудня – День святого Миколая: що потрібно зробити, щоб наступний рік був вдалий

День святого Миколая Чудотворця відзначається 19 грудня. Зранку слід піти до церкви і щиро молитися святому, просячи заступництва. Святий може зцілити від різних хвороб та відвернути біди.

Актуально! Підберіть гарні слова привітань у розділі Святий Миколай (Миколи Чудотворця) які легко запам'ятовуються129 привітань, 18 листівок
День святого Миколая Чудотворця відзначається 19 грудня. Зранку слід піти до церкви і щиро молитися святому, просячи заступництва. Святий може зцілити від різних хвороб та відвернути біди. Миколай за життя був добродушним та милосердним. Його вважають покровителем дітей і мандрівників. Діти з нетерпінням чекають ранку, коли знайдуть від Миколая подарунок під подушкою. А до цього намагаються поводитися гідно, щоб не засмутити Чудотворця. На свято слід відвідати рідних та близьких, зібрати всіх за пишним столом. Вважалося, що святковий пиріг цього дня може примирити тих, хто посварився. Забороняється фізично працювати 19 грудня. Поганим знаком є вирішення фінансових питань. Слід допомогти тим, хто цього потребує: добро повернеться до вас. До свята бажано віддати борги, щоб наступний рік був вдалим. Творіть тільки добро, вірте в диво. Нехай Миколай Чудотворець загляне у вашу оселю з щедрими дарунками.


Найближчі свята
15 серпня
19 серпня
23 серпня