Привітання на Петра і Павла

Підібрано 25 з 46

Я помолюсь за Петра всім ангелам в світі
І попрошу волошку у стиглому житі,
І попрошу здоров'я і щастя для тебе,
Радості світлої, синього неба.
Я попрошу для тебе тільки віри і сили,
Щоби біди тебе не змели, не скосили.
Я попрошу для тебе сили криці і сталі,
Щоб турботи щоденні в дорозі відстали.
Я помолюсь за тебе всім ангелам в світі,
Хай дарують роки тобі довгі і світлі.
#1
Вітаєм Петра сьогодні ми щиро!
Бажаєм добра і звичайно же миру!
Світанків сонячних, привітних,
А днів прекрасних, теплих, світлих.
Ночей спокійних, не тривожних,
А щастя стільки, скільки хочеш!
Здоров'я вдосталь і без ліку,
Кохання щирого довіку!
#2
Хай свято Петра й Павла наповнить наші серця любов’ю до ближнього свого, щирою вірою у творця! Миру у наші домівки, спокою в душі людські, здоров’я міцного – і щоб задуми збулись усі!
#3
З Петром і Павлом друзів всіх вітаю! Щастя і великої любові у житті вам бажаю!
#4
День Петра й Павла –
Свято світла і добра!
Від душі бажаю миру і тепла.
#5
День Петра й Павла –
Свято світла і добра!
Від душі бажаю миру і тепла.
#6
12 липня ми відзначаємо свято Петра й Павла. Апостоли Петро й Павло особливо шануються як учні Ісуса Христа, що після смерті й воскресіння Сина Божого почали проповідувати й поширювати вчення Євангелія по всьому світу. Образи цих Святих золотою ниткою вплетені в історію нашого рідного краю. Їх ім`я носить наше селище, й наш православний Храм.
Від щирого серця вітаємо вас із цим великим святом! Бажаємо міцного здоров`я, щастя й добробуту кожній родині. Нехай завжди буде благословенна наша рідна Петропавлівщина, а свято ввійде в кожний дім миром, щастям і радістю.
#7
По суті усі ми є продовжувачами справи святих апостолів Петра і Павла; своїм життям, своїми трудами ми так само освічуємо людей не залежно від їхнього віку, соціального стану, нації або місця знаходження.

Нехай Господь молитвами святих апостолів Петра і Павла, через приклад їхнього дивовижного життя укріплює нас на шляху служіння Господу.
#8
Вітаємо із величним і престольним святом Петра і Павла. Щиро здоровим Вас, бажаємо божої опіки та добра у Ваших родинах, нехай Ваше слово срібними дзвонами будить в людях бажання жити за Заповідями Божими, бути милосердними та любити ближнього свого, як того вимагає син Божий.
#9
Нехай у день твого святого,
Ангел сил додасть до всього,
Щоб життя не було сірим,
Хай додасть наснаги й віри,
Перемог на кожнім кроці,
Досягати без вагання,
З днем ангела Петра,
Прийми привітання!
#10

Найближчі свята
25 квітня
27 квітня
28 квітня

Тариф L на 3 міс.

Апостолів Петра і Павла

День апостолів Петра і Павла (нар. Петрів день) — християнське свято на честь апостолів Петра та Павла. У народі знаменує закінчення купальських святкувань «маківки літа» і літніх весіль, прощання з весною та підготовку до сінокосу. Перший зажин озимого жита.

Після закінчення Петрового посту 29 червня (12 липня) у народі святкували свято апостолів Петра й Павла — або просто «Петра». До свята прибирали садибу, підбілювали та підфарбовували хату, вішали чисті рушники. На церковну службу йшли з квітами й віночками, окрасою котрих були червоні маки. Ритуальною стравою були, так звані, мандрики. Випікали ці коржики із пшеничного тіста, зібраних під час Петрівки сколотин та перевареної сироватки, а також додавали сир та яйця. Назву пиріжків у народі пов'язували з легендою про мандрування світом апостолів Петра й Павла, у яких зозуля вкрала одного «мандрика» і за це її Бог покарав — саме о цій порі вона перестає кувати. Ще люди з цього приводу казали, що зозуля «мандриком подавилася», але якщо її кування чути було й після Петра, то це вважали на нещастя.

До свята Петра господині намагалися зробити перші зажинки ячменю з нового врожаю і в день свята освятити в церкві обрядовий хліб, навіть якщо зерно ще не зовсім доспіло.

У Карпатах та Прикарпатті пастухи влаштовували свято на вигонах та полонинах: пекли мандрики, веселились, змагались, танцювали. Проводили обряд «копання Петра», коли викопували в землі по периметру квадратну канаву (куди, сівши, можна було опустити ноги), а всередині на траві накривали «стіл» з наїдками.